Shini
Borche
Industrial Frigo
Movacolor
Maguire
Min-Hui
sipa
Mesutronic
Aboni
HETHON
MOISTURE MINDER
  • 25 yıllık üretim teknolojisi ile dünya çapında birçok endüstride kullanılan metal ayırıcılar ve X-ray algılama sistemlerini üreten global partnerimiz MESUTRONIC Gerätebau GmbH tarafından Hastek Plastik Sistemleri olarak müşterilerimize sunduğumuz teknolojik gelişmeleri aktaran, süreci ve ihtiyaçlarını doğru okuyan ve yürüten ekibimizle “Yılın En Çok Gelişen Ticari Ortağı” unvanını aldık!
  • HASTEK, plastik sektörünün en büyük buluşma noktalarından biri olan ve sektör profesyonellerini bir araya getiren 01-04 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Plast Eurasia 2021 fuarındaydı.
  • HASTEK, Mümessili olduğu markalardan da aldığı destekle, satış sonrası hizmet için gerekli binlerce farklı orijinal yedek parça stoğu tutarak değiştirilen veya onarılan tüm yedek parçalara dünyanın her yerinde geçerli malzeme ve işçilik garantisi vermektedir.
  • 1962’den beri plastik tesis otomasyonunda anahtar teslimi çözümler sunan HASTEK Plastik Sistemleri, plastik üreticilerinin doğru teknolojik yatırımlar yapmasına destek olmaya devam ediyor.
  • Hastek Plastik olarak güncel teknolojiyi takip ederek, siz değerli müşteri ve ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi güncelledik.
  • Avrasya Ambalaj Fuarı gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor..
  • Avrasya’nın en büyük fuarı, Avrupa’nın ise her yıl düzenlenen, ikinci en büyük fuarı olan Plast Eurasia İstanbul, Tüyap tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile 07.10 Aralık 2016 tarihinde düzenlendi.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM