Shini
Borche
Industrial Frigo
Movacolor
Maguire
Min-Hui
Lici
FCS
sipa
Mesutronic
  • Polipropilen ( PP ) Çekme mukavemeti en yüksek termoplastiklerden biridir ve çekme gerilimi 3,5 kg/mm²’dir. Bu plastik katkı maddeleriyle güçlendirildiğinde çekme gerilimi 112,5 kg/ mm²’den 386 kg/mm²’ye kadar yükseltilebilir. Kırılganlığı azdır. İyi bir aşındırma özelliğine sahiptir ve sürtünme kat sayısı ortadadır. Isıya karşı dirençlidir ve 150 Cº’nin altındaki buhardan etkilenmez. Devamını oku..
  • Plastik parça ve kalıp tasarım teknolojisi yıllar boyu gelişme göstermiş ve bununla birlikte birçok problem ortaya çıkarmıştır. Günümüzde kullanılan birçok kalıp tasarımları, uzun yıllar gelişme ve büyüme gösteren plastik endüstrisinde pratik yapmış; uzman, sanatkar ve usta tarafından deneme yanılma yöntemleriyle ortaya çıkmıştır. Plastik endüstrisinin gelişmesiyle birlikte polimer malzemelerin anlaşılması ve proses parametrelerinin değiştirilmesi ile gösterdikleri reaksiyonlar hakkındaki bilgilerde de gelişme meydana gelmiştir. Devamını oku..
  • "Plastik" sözcüğünün sözlükte geçen anlamı yoğrulabilen, yoğrularak istenilen biçim verilebilendir. Böylece incelenmekte olan plastik sınıfı elemanlarının önemli bir özelliği tariflenmiş oluyor. Devamını oku..
  • Hidrolik Plastik Enjeksiyon Teknolojisi Enjeksiyon kalıplama, plastik ürünlerin üretiminde kullanılan en önemli proseslerin başında gelmektedir. Günümüzde termoplastik malzemelerin üçte biri ve genel anlamda işlenen polimerlerin yarısı enjeksiyon kalıplama ile üretilmektedir. Devamını oku..
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM