Shini
Borche
Industrial Frigo
Movacolor
Maguire
Min-Hui
sipa
Mesutronic
Aboni
HETHON
MOISTURE MINDER
  • Belli bir orandaki yan malzemesini (boya, kırma hammadde vb.)  ana hammaddeye karıştırmak için kullanılan cihazlardır.  Örneğin, 100 kg orijinal hammaddeye %1.6 oranında konsantre boya karıştırmak istenmesi halinde bu işlemi yapabilecek cihaz dozajlama cihazıdır. Dozajlama cihazlarının farklı çalışma prensipleri vardır. Devamını oku..
  • Hızlı enjeksiyon yapabilmek için 2 yöntem vardır. Devamını oku..
  • Industrial Frigo kısa ismi ile IF , italyanın endüstriyel soğutma konusunda en uzman kuruluşlarından biridir. Hemen hemen tüm italyan makine üreticilerine soğutucu üniteleri desteği vermektedir. Dünyanın her yerinde mümessilleri ile %100 hizmet vermekte ve her geçen gün büyümektedir. Hastek 20 yıldır Türkiyede IF yi temsil etmektedir ve hali hazırda on binlerce cihaz çalışmaktadır. Industrial Frigo cihazlarının en önemli özelliği kaliteden ödün verilmeden seçilmiş malzemeler ile yapılmış olmasıdır. Kimya sektörüne de çok zorlu soğutma cihazları üretme tecrübesi olan IF Türk Plastik sektöründe bir çok firmada problemsiz çalışmaktadır. IF cihazlarının diğer bir özelliği de yüksek verimli ve çok yüksek tasarruflu oluşudur. Öyle ki cihazların fiyat farkı 8 ila 12 ay arasında kendisini amorti etmektedir. Baştan 1 yıl içinde amorti edeceğiniz kalite farkı fiyat farkını ödeyerek ömür boyu tasarruf yaptırmaktadır. Devamını oku..
  • Borche Tayvan asıllı bir firmanın yetkilisi tarafından 17 sene önce Çin de kurulmuş, Tayvan kalite prensipleri ile ürettiği makineler sayesinde bu kadar kısa sürede Çin Halk Cumhuriyetinde ilk 10 firma arasına girmiştir. Hastek ile Türkiyede 17 yılı aşkın senedir, hizmet vermekte olan BORCHE firmasının 2021 yılı itibarı kayıtlı çalışan 6500 civarı makinesi vardır. Müşteri memnuniyet ölçümlemelerinden her seferinde %98 üzerinde sonuçlar alan BORCHE ve HASTEK bir aile diyaloğunda sürdürdüğü bu çalışmaları büyüterek devam etmektedir. Devamını oku..
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM