Shini
Borche
Industrial Frigo
Movacolor
Maguire
Min-Hui
sipa
Mesutronic
Aboni
HETHON
MOISTURE MINDER

 

     PLASTİK TESİS OTOMASYONUNDA ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER

 

HASTEK Ltd. Şti. 60 yılı aşkın süredir sektörel tecrübe ve plastik konusundaki bilgi birikimi ile 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

 

HASTEK, İstanbul Kıraç’ta 3500 metrekare alanda genel müdürlük, showroom ve depo alanı, İzmir Gaziemir’de ise Ege bölge müdürlüğü ile hizmet vermektedir.

 

HASTEK, uzman kadrosu ile dünya plastik teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, Türk plastik sektörüne makine, otomasyon sistemleri, yardımcı ekipmanlar ve en önemlisi anında teknik servis hizmeti vermektedir. HASTEK, kurulduğu günden bu yana istikrarlı gelişimini sürdürmekte olup, alanında uzmanlığını kanıtlamış ve markalaşmış Asya ve Avrupa menşeli firmaların temsilciliğini yapmaktadır.

 

Misyonumuz

Güçlü markaları ve geniş ürün portföyü ile Türkiye’de plastik sektöründe en büyük pazar payına sahip olan HASTEK, plastik üreticilerinin doğru teknolojik yatırımlar yapmasına destek olmak ve satış sonrasında belirlediği hizmet politikası ile “anında teknik servis ve yedek parça desteği” vererek müşterilerine yüksek kalitede, yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunmaktadır.

 

Vizyonumuz

Türkiye pazarında paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen,  öncü, fark yaratan,  güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir firma olmayı hedeflemektedir.

KİLOMETRE
TAŞLARIMIZ
Geçmişten günümüze; Hastek.
19622016
Önceki Yıl Sonraki Yıl
 • 1962

  Onursal Başkanımız Hasan Manav’ın kurduğu HASMAK A.Ş. Plastik Enjeksiyon Makine ve Plastik işleme makinelerinin Kovan Vida imalatı .

 • 1998

  Muharrem Manav ve Cem Özkaracaların ortaklığı ile 7 Ekim 1998 tarihinde, plastik sektöründe doğru TEKNOLOJİ ve TESİS OTOMASYONU yatırımları konusunda plastik sektörüne destek vermek amacı ile HASTEK firması kurulmuştur.

 • 2000

  Tüm Ege ve çevresi bölgelerde anında teknik servis hizmeti vermek için EGE BÖLGE Müdürlüğü İzmirde kurulmuştur.

 • 2003

  Çatalca Serbest Bölge de Mamül depolama amaçlı HASTEK KOLL STİ kurulmuştur.

 • 2007

  İstanbul Plastikçiler Sanayi Sitesi IPKAS da 2000 m2 lik yeni binasına taşınmıştır.

 • 2011

  İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde büyük makine ve cihazları stoklamak amacı ile 2000 m2 lik ek bir depo yatırımı yapılmıştır.

 • 2015

  50 kişiyi aşan kadrosu ile ERP sistemine geçen HASTEK , sektöre verdiği hizmetleri en üst düzeye çekmek için kurum için otomasyon yatırımlarına hız vermiştir.

 • 2016

  Dünya devi yeni üreticiler ile anlaşmalar yapılmış , Tüm Plastik İşleme methodlarında, makine cihaz ve teknik servis verecek düzeye gelinmiştir.

TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM