Portallarımız

Portal ve Bilgilendirme Sitelerimiz

Plastik sektörünün makine, otomasyon sistemleri ve yardımcı ekipman ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş olan portallarımızdan ürün detaylarına aynı zamanda makine & cihazların uygulama alanlarına dair içeriklerin bulunduğu bilgi kütüphanelerimizden teknik tüm bilgilere ulaşılabilmektedir.

Hammadde Kurutma

Hammadde Kurutma

Plastiğin kullanıldığı her sanayide enjeksiyon, ekstrüzyon ve şişirme uygulamaları için tasarruflu ve verimli, tekil ve kompleks kurutma sistemi çözümlerine dair bilgilerin yer aldığı bilgi portalıdır.

Ziyaret Et
Metal Ayırma

Metal Ayırma

Ekipman koruma, üretim güvenliği & verimliliği, kalite kontrol sürecine dair doğru cihaz seçimi, uygulama bazlı çözümler ve metal dedektör çalışma prensiplerine dair bilgilerin yer aldığı portaldır.

Ziyaret Et
Dozajlama

Dozajlama

Plastiğin kullanıldığı her sanayiye ve plastik prosesine yönelik dozajlama çözümleri, sektöre göre uygulama alanları ve dozajlama sistemlerine dair teknik bilgilerin yer aldığı bir bilgi bankasıdır.

Ziyaret Et
Merkezi Besleme

Merkezi Besleme

Her türlü plastik prosesi için tekil ve kompleks hammadde transferine yönelik \"Silo, Yükleme ve Boşaltma Sistemi\" ve \"Merkezi Besleme Ekipmanları\" yer almaktadır.

Ziyaret Et